© 2016 . All rights reserved. plakat_oficial_oko8

Festivalový Banket

banket [baŋkɛt]: slavnostní hostina pro mnoho lidí

Multižánrový hudební večírek Banket se během posledního půlroku více než úspěšně zabydlel v programu kavárny Maryčka. Ti, kteří v páteční podvečery zavítali do Dolní oblasti Vítkovic, se tak mohli vydat do nepříliš probádaných končin současné globální elektronické hudební scény. Okcident i orient, rozvinutý sever i rozvíjející se jih… Banket dal zkrátka opakovaně najevo, že neuznává hranice a nenechá se vtěsnat do hudebních škatulek.

V pátek 23.9. navážeme banketem hudebním na banket audiovizuální. Banket se tentokrát bude totiž realizovat v podobě afterparty následující po slavnostním zahájení 8. ročníku festivalu Ostrava Kamera Oko. Ten odstartuje úderem sedmé hodiny večerní, projekcí americko-íránské komedie Radio Dreams režiséra Babaka Jalaliho, aby se někdy po deváté přesunul do exteriérů (či v horším případě interiéru) kavárny Maryčka a pokračoval až do odchodu posledních hostí.

K tanci i poslechu zahraje DLKT a Flu.

plakat_oficial_oko8

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>