© 2016 . All rights reserved. banket2

Banket

Fungování Provozu Hlubina patří k tomu zajímavějšímu, co se v Ostravě v oblasti alternativní kultury v poslední době povedlo realizovat. Je proto škoda, že nad rámec akcí, které již můžeme označit za zavedené (Festival Chee Chak, Kamera OKO), si lidé do těchto unikátních prostor sousedících s Dolní Oblasti Vítkovic i nadále hledají cestu poněkud obtížně.

Naší novou akcí, nazvanou (zcela nedvojsmyslně) Banket, bychom chtěli přispět k tomu, aby se Provoz Hlubina stal místem, kam se dá za dobrou muzikou chodit i častěji než jen párkrát do roka.

O premiérový večírek – a slovo večírek je zde zcela na místě, neb alespoň zpočátku se budeme potkávat mezi 18. a 22. hodinou – se hudebně postarají DLKT a Flu. Na plakátku avizovanou “bass music” tedy můžete očekávat prakticky ve všech jejích podobách od poslechových až po ryze tanečních.

Lazytempo a AVB uvádí…

Banket

18.3.2015 / Provoz Hlubina (kavárna Maryčka)

banket2

 

 

 

 

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>