© 2014 . All rights reserved. lt_6_2014

20-6=14

Poslední předprázdninové kolo odehrajeme v pátek 20.6.2014. Sice se nám to bude trochu krýt se vzájemným zápasem evropských sýrařských velmocí, leč hlavní zítřejší tahák mundialu v podobě zápasu Itálie s Kostarikou v pohodě stihnete a na devátou můžete dorazit do ostravského Klidu.

Nastoupíme v kombinované sestavě, v níž se bude prolínat dravé mládí s letitou zkušeností. To první zosobňuje youngster DLKT z ostravské bandičky Audio_Video_Bass a svým setem prodchnutým estetikou chicagského a detroitského ghetto housu. Takže si nezapomeňte předem prosvištět taneční kroky, jelikož to bude pořádný footwork. Horváthovskou zkušenost (a tempo) následně do hry vnese jak domácí matador Flu s kolekcí bassových tropických hitů na 110 bpm, tak další host, ostravský psychedelicky guru Globus. A pokud vše dobře půjde, do záložní formace by měl v průběhu večera naskočit též pan Forma.

Těšíme se na Vás.

lt_6_2014

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>