© 2014 . All rights reserved. A3-jpg-basic

Lednový [k-ak]

Ahoj, k putování po čtvrtečním Kraji (jak náš pořad přejmenoval Hvojt) potřebujeme mapu (pokladu)…

Dobrá. Mapa následujícího Křaku by mohla vypadat následovně: každý z nás odstartuje z jiné čtvrti. Nicméně jako výchozí bod nám samozřejmě poslouží ulice Africká, poskytující kořeny. Dále poputujeme Argentinskou ulicí, kde nabereme trochu tropických basů a cumbie. Nezbytnou součástí cesty bude samozřejmě Anglická, tam nám přibalí hutné beaty a klubovou atmosféru. V Americké si vyzvedneme gramofony, mikrofón a kšiltovky. Nezapomeneme si odskočit do Brazilské pro bossa novu s technem, a do Francouzské pro groove. To už se však nacházíme na Ruské, kde to jede! Vybereme dva/tři tracky od tisíce beatmakerů (alespoň jeden od dlouhorukého). Vrátíme se do Rumunské pro hloubku a zasněné plochy a zjistíme, že jsme zapomněli na Berlínskou. Repetetivnost a hipsteřinky totiž nesmí chybět! Teď už zbývá jen poctivý jazz na Polské, kuráž ze Slezské a jsme v cíli.

Poklad se totiž skrývá na Štítného ulici, kde sídlí rádio Streetculture a odkud vám odvysíláme i odehrajeme [křak].

Yadel & Forman

Pozor, premiéra v novém čase! Odteď se na [křak] naladíte každý druhý čtvrtek od 21:00. Reprízy se posouvají na neděli od 16:00 a na pondělí od 11:00.

A3-jpg-basic

 

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>