© 2013 . All rights reserved. krak13

[křak] it up, man

Termínem “layup” neboli “dvojtakt” je v basketbalovém žargonu označován základní útočný pohyb, při němž se hráč odrazí ke střele pomocí dvou kroků a dopraví míč do koše zpravidla s pomocí odrazu o desku. Je to nejjednodušší a nejspolehlivější způsob, jak vstřelit koš, byť ne zrovna dvakrát efektní.

Layup je pražský dj, producent a sběratel desek… zkrátka hudební nadšenec. A pokud se jedná o elektroniku co do vlivů rovnoměrně oscilující mezi chihousem, detroitským technem a osmdesátkově revivalistickým synthwavem či italodiskem, může se mu u nás rovnat jen málokdo.

Layup je hlavním hybatelem stojícím za Endless Illusion. Blogemlabelem a občasným mejdanem.

Layup svůj repertoár elektronických dvojtaktů, závěsů a háků rozbalí též druhou prosincovou středu na rádiu StreetCulture v pořadu [křak], kde jej bude hostit domácí pivotman Yadel. Poslední [křak] letošního roku začíná 11.12.2013 v devět hodin večer. Laďte, anebo doražte do StreetBaru, tohle hudební „one-on-one“ bude rozhodně stát za to.

krak13

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>