© 2013 . All rights reserved. kelpe

Muži v říji

V pátek 11.10 se vracíme s večírkem v ostravském Klubu Klid. Tradiční skvadru Flu, (jeden) Forma(n), Junkett tentokrát posílí dvoikotroikovský kolega Dry-Rot, a to v o poznání línějším tempu, než pro něj bývá obvyklé. Jinak víceméně zůstává vše při starém, takže čekejte různé odnože současné elektroniky, od glitche až po moombahton.

Klid, Říjen 2013

Ve stejném termínu se Yadel a (druhý) Forma(n) budou vyskytovat v Praze-Holešovicích, v experimentálních prostorách Neone. Unikátní pop-up klub, galerii, showroom, prostor, platformu a kdo ví, co dalšího, mají na svědomí lidé, co se točí okolo lunchmeat.cz. Kromě avízované akce Mosaik, na které budou pánové sekundovat mistrovi abstraktních beatů Kelpemu se v Neone koná řada zajímavých akcí prakticky každý večer. Takže neváhejte a vydejte se areálu bývalých elektrických podniků na Bubenské 1, neb neonové místo bude v rámci běžného časoprostoru fungovat jen do 20.10.

Mosaik, 2013

O týden později, v sobotu 19.10., se pak Forma se svým djským setem představí v ostravském Cooltouru. K akci, na níž se představí též ostravský post-anything&everything matador Subject Lost a náš jihomoravský kamarád Zlatomil, se na oficiálních stránkách klubu uvádí, že organizace Cooltour a Uhlí o.s. spojily síly, aby do Ostravy vrátily tradici DJ’s párty, které si tohle město zaslouží. Tleskáme a doufáme, že Cooltour zůstane i do budoucna prostorem otevřeným alternativní elektronice.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>